Festyn sportowy UKS "Wierchy"

22 czerwca 2014 r. przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Zalesiu odbył się Festyn Sportowy zorganizowany przez członków UKS „Wierchy”, Świetlicę Środowiskową oraz OSP w Zalesiu.

Imprezę rozpoczęto powitaniem przez prezesa klubu Agatę Ślazyk zaproszonych gości, wśród których byli m.in.: wójt gminy Kamienica - dr Władysław Sadowski, Pełnomocnik Wójta d.s. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Zofia Kuchnia, ks. proboszcz - Ryszard Kochanowicz, dyrektor szkoły - Maria Buczek, prezes OSP w Zalesiu - Jan Kulig, naczelnik OSP - Kazimierz Kwit, nauczyciele, rodzice i dzieci.

Dzieci i młodzież wraz z rodzicami chętnie angażowali się w rozgrywki sportowe, prowadzone przez pana Rafała Franczyka, którym towarzyszyła zdrowa rywalizacja, dobry humor oraz gorący doping.

Wszyscy, którzy skorzystali z zaproszenia, byli częstowani ciastem, kawą oraz regionalnymi przysmakami.

Były również inne atrakcje: zabawy z animatorem, materac ze zjeżdżalnią, grill z kiełbaskami, lody, wata cukrowa oraz bufet z zimnymi napojami. Można także było zobaczyć wystawę prac plastycznych, wykonanych przez dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Zalesiu.

Uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez rodziców i panie z Kółka Szydełkowego „Koronki”.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz wozu bojowego oraz sprzętu strażackiego, przygotowany przez OSP w Zalesiu.

Festyn wzbudził wiele pozytywnych emocji, zyskał nowych sympatyków i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Zarząd UKS „Wierchy” w Zalesiu

Powiązana galeria: